Wyjazdy incentive

O tak, to nasz konik!

Na wyjazdach firmowych znamy się jak nikt – za nami już wiele zorganizowanych wypraw, zarówno dla małych przedsiębiorstw, jak i rynkowych gigantów.
Do czeskiej Pragi jak i na daleką Alaskę! Potrafimy sprawnie i atrakcyjnie zorganizować każdy wyjazd. Spotkanie członków zarządu? Wyjazd na zagraniczną konferencję?
Wyprawa dla kilkudziesięciu najlepszych pracowników korporacji? Kameralny wyjazd z kluczowymi Klientami? Zostaw to nam.

 

Wyjazdy incentive w daleką egzotyce?

 

To nie robota dla byle kogo!:)

 

Daj to zadanie profesjonalistom.

Doświadczenie
Dopasowanie do budżetu
Opieka nad klientem 24 h

Dlaczego warto?

Sprawdź nasze mocne strony

pexels-photo-398532

Zgrany zespół

Wierzymy, że zgrany zespół to podstawa sukcesu każdej firmy. Tym przekonaniem zarażamy naszych Klientów! Budujemy nietuzinkowe programy, dzięki którym nagradzamy najlepsze zespoły handlowe, pogłębiamy umiejętność pracy w zespole top menedżerów i zacieśniamy relacje z kluczowymi kontrahentami.

people-woman-coffee-meeting

Identyfikacja celu wyjazdu

Wiemy, że każdy wyjazd jest inny i ma inny cel – brzmi błaho, ale pamiętamy o tym, bo szanujemy pieniądze i cele Klienta. Realizując programy dbamy o to, aby kluczowe osoby dostały upgrade pokoju czy siedzenie z większą ilością miejsca na nogi w samolocie. Wiemy, komu wypada wysłać pyszny upominek do pokoju, a kto jest sponsorem wyjazdu : ) Czuwamy, aby atrakcje zachwycały, budowały umiejętność pracy w zespole lub relaksowały – a przede wszystkim, aby powodowały uśmiech na twarzy!

pexels-photo-297755

Elastyczność

Z tego jesteśmy znani i to lubią nasi Klienci : ) Dbamy o program i jego koncepcję od pierwszego kontaktu do zakończenia wyprawy i powyjazdowych wniosków. Słuchamy Klientów i tego co mają do powiedzenia. Na bieżąco zarządzamy wyjazdem, reagujemy na potrzeby generowane przez naszych Klientów i działamy – szybko i sprawnie. Zamawialiście kiedyś 50 burgerów o 3:00 w nocy na plażę na rajskiej Koh Samui? Bo my tak! : )

pexels-photo-268095

Sprawdzone i nietuzinkowe hotele

Zawsze proponujemy Klientom najlepszą ofertę, dostosowaną ściśle do ich budżetu. Na naszej liście znajdują się nie tylko butikowe hotele 5*, ale również hotele i pensjonaty o niższym standardzie, które oferują świetny stosunek ceny do jakości. Dbamy, aby miejsce zakwaterowania podtrzymywało ducha wyprawy i było atrakcją samą w sobie. Bo czemu nie zamieszkać w domku na drzewie w Amazonii, w namiocie w Tanzanii czy tradycyjnym ryokanie w Japonii?

pexels-photo-131324

Oferta szyta na miarę

Tworząc nasze pakiety, uwzględniamy jedynie nasze doświadczenie i szczegółowe wytyczne od Klienta – nie korzystamy z gotowców, a przygotowana oferta będzie w 100% mieściła się nie tylko w budżecie, ale i w Twoich wymaganiach. Jeśli grupa jest imprezowa – zabierzemy Was do klubu Coco Bongo w Meksyku, jeśli chcecie kontaktu z naturą, będziemy przemierzać dżungle Bornego w poszukiwaniu orangutanów, a jeśli chcecie podążać śladami pradawnych cywilizacji – wstąpimy do majestatycznego Angkor Wat w Kambodży. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, no chyba, że coś jest niemożliwe, ale wtedy przynajmniej spróbujemy : )

pexels-photo-386132

Lokalni, polskojęzyczni przewodnicy

Odkrywanie odległych regionów świata nie byłoby pełne, gdyby nie doświadczeni, lokalni przewodnicy, którzy znają region jak własną kieszeń, odpowiedzą na każde pytanie i pokażą nam w swoim kraju wszystko, co jest warte pokazania. Zawsze powierzamy Was w ręce osób, które od lat żyją, pracują i funkcjonują w danej destynacji, znają jej kulturę i zwyczaje. Nasi Klienci często nawiązują przyjacielskie relacje z naszymi polskojęzycznymi guide’ami, siedzą z nimi do późnego wieczora, sączą lokalne trunki i słuchają setek fantastycznych opowieści, zebranych przez lata i przeżytych na własnej skórze.

pexels-photo-196655

Serwis do komunikacji wyjazdu z uczestnikami

Lubimy mieć z Wami kontakt. Dlatego do każdego wyjazdu grupowego przygotowujemy osobny serwis www, gdzie publikujemy (z pomysłem!) ciekawostki, newsy i porady związane ze zbliżającym się wydarzeniem. Zawsze zbieramy spore grono czytelników i budujemy pozytywne napięcie przed wprawą : ) Za pomocą serwisu z powodzeniem możemy ogłaszać także bieżące wyniki konkursów handlowych – dzięki temu dodatkowo motywujemy. Oczywiście wszystko z zachowaniem prywatności naszych Klientów, uczestnicy mają dostęp do treści dopiero po zalogowaniu, a o pojawieniu się nowych informacji otrzymują notyfikację na maila.

pexels-photo-235496

Branding i pakiety wyjazdowe

Prezenty – czyli to co każdy lubi najbardziej : ) Zaczynamy od przygotowania logo wyjazdu, które posłuży nam do jego wizualnej identyfikacji. Znajdziemy je potem na wszystkich materiałach, serwisach www, zaproszeniach i wszelkiej korespondencji. Dalej, każdy uczestnik zostaje przez nas wyposażony w pakiet wyjazdowy, w składzie którego zwykle są: nieprzemakalna agenda wyjazdu (oj, w tropikach się to przydaje!), koszulka z logo, przewodnik oraz często piersiówka z logo wyjazdu – bo przecież spragniony Polak to zły Polak : ) – oczywiście do uzupełnienia w strefie bezcłowej 🙂 Pełen branding obejmuje też logo w hotelu, restauracji, na transferach, w miejscach zbiórki czy np. w wynajmowanych salach konferencyjnych. Dbamy o to, aby wszystko było zapięte na „tip top”.

lat doświadczenia

wypraw

kierunków

zadowolonych Klientów

Zobacz przykładowe oferty

Z tego jesteśmy dumni

Mind Power Yoga w Kambodży

Azja

Kambodża

Zoabcz

Złóż zapytanie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Kazachstan – Północny Tien-szan na nartach

Azja

Kazachstan

Zobacz

Złóż zapytanie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zachodnie Wybrzeże USA – American Dream

Ameryka Północna

USA

Zobacz

Złóż zapytanie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Karaiby – Rejs po królewsku

Ameryka Północna Ameryka Środkowa i Karaiby

Bahamy Karaiby Meksyk USA

Zobacz

Złóż zapytanie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Rezerwacja krok po kroku

Czekamy na Ciebie! ; )

1

Krok 1: Kontakt, koncepcja i umowa

Napisz do nas! Będziemy słuchać uważnie i zaproponujemy skrojoną na miarę ofertę, która mieści się w budżecie Twojej firmy. Trekking przez Mongolię, Wielki Mur Chiński, nurkowanie w Indonezji, wycieczka do Paryża? Zacznij od sprecyzowania Twoich oczekiwań. Opracujemy kompleksową ofertę, przedyskutujemy ją, skupimy się na Twoich celach i potrzebach. Dogramy też kwestie umowne tak, aby Twoja księgowa była zadowolona ; )

2

Krok 2: Przygotowania i dopinanie szczegółów

Teraz pozostaje nam dopięcie wszelkich szczegółów nadchodzącego wyjazdu. Wszystko będzie przygotowane na tip top szybciej niż myślisz. Dokonamy wszelkich rezerwacji i niezbędnych ustaleń, będziemy cały czas w kontakcie w razie pytań, sugestii lub potrzeby zmian. Zadbamy o najmniejsze drobnostki, przygotujemy logo, serwis do komunikacji wyjazdu i cały pakiet wyjazdowy. Będziemy Cię na bieżąco informować o przebiegu zdarzeń tak, abyś czuł/a, że traktujemy Twój wyjazd bardzo poważnie.

3

Krok 3: Wyruszamy!

Przed Tobą podróż Twojego życia! Spotykamy się na lotnisku, rozdajemy gadżety, odpowiadamy na wszelkie nurtujące uczestników pytania i pilnujemy, żeby wszyscy bezpiecznie znaleźli się na pokładzie samolotu. W destynacji czeka na Nas już nasz polskojęzyczny przedstawiciel. Nadal jesteśmy w kontakcie i czuwamy nad Twoim wyjazdem, kiedy Ty i Twój zespół przeżywacie przygodę. Na bieżąco zarządzamy wydarzeniem tak, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h i reagujemy w błyskawicznym tempie. Gdy już wrócicie, zawsze przyjeżdżamy lub dzwonimy, słuchamy opowieści (często wspólnie się śmiejemy;)) i wyciągamy konstruktywne wnioski na przyszłość.

Z kim współpracowaliśmy?

Sprawdź firmy, które nam zaufały

wielton_logoR
JYSK_logo
EcolabLogo4Color
logo
logo_beautymed_300x231

Orlica Private & Incentive Travel

  •   Ruska 40, Wrocław

  •    Telefon: +71 796 68 05

  •    Mail: info@orlicatravel.pl

Napisz do nas!
Orlica Private & Incentive Travel 2016-2017