1

Krok 1: Twoje marzenia

Trekking przez Mongolię, Wielki Mur Chiński, nurkowanie w Indonezji, wycieczka do Paryża? Zacznij od sprecyzowania Twoich oczekiwań.

2

Krok 2 - Skontaktuj się z nami

Napisz do nas! Będziemy słuchać uważnie i zaproponujemy skrojoną na miarę ofertę, która mieści się w Twoim budżecie.

3

Krok 3: Wyruszamy!

Przed Tobą podróż Twojego życia! Nadal jesteśmy w kontakcie i czuwamy nad Twoim wyjazdem, kiedy Ty przeżywasz przygodę 😉

Nasze Wyjazdy

Co sprawia, że są wyjątkowe?

chile-1463830_640
swimming-828795_640
food-1050813_640
Przelot samolotem

Schodzimy z utartych szlaków

Organizowane atrakcje, odwiedzane miejsca, przejeżdżane trasy są zaplanowane tak, aby wszystkie pozostawiały niezatarte wspomnienia. Nie wypełniamy planu zwiedzania niepotrzebnymi atrakcjami, które jedynie dobrze brzmią. Osobiście sprawdzamy i polecamy tylko te miejsca i wydarzenia, które pamięta się na długo.

Sprawdzone hotele

Naszym klientom nie proponujemy jedynie butikowych, luksusowych hoteli – w zależności od budżetu możemy zaproponować sprawdzone hotele o różnym standardzie, które cieszą się zaufaniem i dobrymi opiniami klientów. Dobre zakwaterowanie to ważna część każdego pobytu.

Autentyczna kultura i kuchnia

Dla nas podróże nie tylko zabytki i plaże, ale i lokalna kultura, którą warto poznać. Jadąc na wyprawy razem z nami spróbujecie miejscowej kuchni, dowiecie się o lokalnych zwyczajach i posłuchacie ciekawostek. Jedno jest gwarantowane – będzie co opowiadać ; )

Troskliwa opieka

Niezależnie od tego, czy weźmiecie nas na wakacje, czy nie, zrobimy wszystko, abyście podczas wyprawy czuli się komfortowo i bezpiecznie. Nasza praca nie kończy się zaraz po rezerwacji, ani w czasie Waszego pobytu w innym kraju – trzymamy rękę na pulsie, aż bezpiecznie wrócicie do domu i pokażecie nam zdjęcia z wyjazdu 😉

lat doświadczenia

wypraw

kierunków

zadowolonych Klientów

Nasz zespół

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Łukasz Zając

Dyrektor Zarządzający

Łukasz to nasz ekspert od dalekich destynacji i wyjazdów firmowych - skontaktuj się z nim, gdy potrzebujesz oferty dla swojej firmy. Czujnym okiem trzyma pieczę także nad każdą ofertą prywatną, produkowaną dla Was przez resztę zespołu : )

Dagmara Wabnic

Private Travel Manager

Fachowiec od wszelkiej maści wypraw indywidualnych, podróży poślubnych i wyjazdów typu city break. Czuwa, abyście zawsze dotarli z punktu A do B, a potem C, a potem… …gdzie wzrok poniesie : ) Napisz do niej, jeśli szukasz wyjazdu indywidualnego.

Karolina Szotowska-Śliwiak

Private Travel Manager

Dba o to, aby dostarczać Wam coraz to nowe propozycje wspaniałych programów, które mogą być dla Was inspiracją przy projektowaniu podróży. Specjalistka od rzeczy pozornie niemożliwych : ) Napisz do niej, jeśli szukasz wyjazdu indywidualnego.

Dlaczego warto?

Poznaj nasz zespół

Cześć! Miło Cię poznać ; )

 

 

Dagmara, Karolina i Łukasz to część Orlicowego zespołu tworząca wyjazdy indywidualne dla tych Klientów, którzy od wakacji chcą czegoś więcej. Doskonale rozumiemy, że nie każdy odnajduje się w typowej ofercie biur podróży, więc stworzyliśmy Orlicę Travel. Przez kilkanaście lat działalności organizowaliśmy wyjazdy na wszystkie kontynenty. Naszymi atutami jest nie tylko doświadczenie, indywidualne podejście i opieka, ale przede wszystkim duch włóczęgi i pozytywny bzik na punkcie podróży. Żaden budżet nam nie straszny, załatwimy każdy hotel, zaplanujemy niesztampowe atrakcje, a jeśli chcecie, pojedziemy na wakacje razem z Wami : ) Czekamy na wiadomość!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
fot2
DCIM100GOPROG0733372.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Orlica Private & Incentive Travel

  •   Ruska 40, Wrocław

  •    Telefon: +71 796 68 05

  •    Mail: info@orlicatravel.pl

Napisz do nas!
Orlica Private & Incentive Travel 2016-2017