Karaiby – Rejs po królewsku

Dla kogo?

Świetny pomysł dla tych, którzy w komfortowych warunkach chcą przemieszczać się pomiędzy ciekawymi miejscami. Doskonały na wyjazd incentive z wyższej półki lub prywatną wyprawę.

Kiedy jechać?

Cały rok. Nawet w porze huraganów odwołania rejsów są bardzo rzadkie, najczęściej po prostu kapitan znajduje trasę alternatywną.

Na trasie

Gorące Miami, tropikalne Bahamy i tajemniczy Meksyk. Wszystko z pokładu luksusowego liniowca pełnego atrakcji i z drinkiem (all inclusive) w dłoni.

Karaiby – Rejs

Bądźcie pewni, że ...

na tym wyjeździe niczego Wam nie zabraknie. Zaczniemy od świetnej zabawy w nocnym Miami, które zwiedzimy następnego dnia. Następnie luksusowy rejs i atrakcje w każdym porcie. Na koniec fantastyczne bagna Everglades na Florydzie.

Łukasz Zając

Dyrektor Zarządzający

Karaibskie wysepki to spełnienie marzeń o podróży na koniec świata, o dalekiej egzotyce, o raju, który rozpościera się u naszych stóp. Biały i miękki jak mąka piasek, palmy kokosowe, niezliczone małe wysepki, egzotyczne zwierzęta – wystarczy obejrzeć kilka kadrów Piratów z Karaibów, aby wiedzieć, o czym mówimy 😉 Jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwy Wilk Morski, polecamy zwiedzanie Karaibów luksusowym statkiem. Nie ma lepszego środka transportu w tym miejscu!

Miami

Miami nie trzeba chyba nikomu przedstawiać – w najsłynniejszym letnim kurorcie Stanów Zjednoczonych nakręcono setki filmów i warto tutaj być chociaż przez chwilę, aby poczuć atmosferę niekończącej się zabawy i radości ze słońca. To też czas na prawdziwego amerykańskiego hamburgera! Warto 😉

Bahamy - Nassau

Największe miasto i stolica Bahamów położona na wyspie New Providence przyciąga klimatem, wieczną zabawą i lazurowym wybrzeżem, które jest znakiem rozpoznawczym tej części świata. Nie wiemy jak Wy, ale my zawsze marzyliśmy o urlopie na Bahamach. To marzenie może się ziścić!

Meksyk - Cozumel

Cozumel to kurort meksykański, położony zaledwie 20 km od wybrzeży Jukatanu. Największą atrakcją tutejszego wybrzeża są rafy koralowe, ze słynnym Palancar Reef i Santa Rosa Wall na czele. Zachęcamy więc do aktywnego wypoczynku z podwodną przygodą w tle.

Wybrzeża Kuby

Trasa rejsu opływa wybrzeża Kuby, a do naszych uszu niemal dociera tutejsza gorąca muzyka i zapach cygar, a nasze nogi same będą rwać się do salsy! To jedna z nielicznych okazji, żeby zobaczyć kubańskie wybrzeże z tej perspektywy. Obiecujemy, że warto 😉

Co Ci gwarantujemy?

  • REZERWACJA PRZELOTÓW TAK
  • WYBÓR I REZERWACJA HOTELU TAK
  • OPRACOWANIE WYCIECZEK I ATRAKCJI NA MIEJSCU TAK
  • WYJAZD Z POLSKOJĘZYCZNYM PRZEWODNIKIEM TAK
Trasa wycieczki
Z przewodnikiem czy nie?
Opieka 24h
Określ budżet

Przykładowy plan wycieczki:

Przelot samolotem

Dzień 1

Spotkanie na lotnisku. Zrobimy sobie popularną „Selfie”. Zdjęcie powtórzymy po powrocie z opalenizną i bagażem niezwykłych doświadczeń 😉 Przelot na trasie Warszawa – Miami.
Po przylocie zostaniemy przywitani na lotnisku oraz udamy się prywatnym transferem do hotelu.

Po zakwaterowaniu udamy się na imprezę (tropikalne, latynoskie show!) i kolację w klubie Mango’s Tropical Cafe zlokalizowanej na Ocean Drive. Bawimy się od 23:00 do 2:00.

Każdy otrzyma 75 USD do wykorzystania na barze/restauracji.

Po kolacji i show czas wolny – jak ktoś będzie miał jeszcze siłę… 😉

Dzień 2

Ten dzień rozpoczniemy od atrakcji w Miami.

Zwiedzanie Miami na segwayach w towarzystwie doświadczonego przewodnika! Podczas trwającej ok 2,5h przejażdżki odwiedzimy 3 historyczne dzielnice Miami zaczynając od dzielnicy Art Deco. W cenie każdy otrzyma 30 USD do wykorzystania na lunch.
Zjemy prawdziwego amerykańskiego hamburgera w restauracji Johnny Rockets, a może wolicie krewetki w znanej z filmu Forrest Gump – Bubba Gump Shrimp?:)

Po lunchu udamy się prywatnym transferem do portu, żeby zaokrętować się na statku.
O 17 wypływamy w rejs! Na pierwszy cel obieramy Bahamy!

Miami
Rejs po karaibach

Dzień 3-6

Bawimy się na morzu, korzystamy z licznych atrakcji oferowanych na statku, odpoczywamy i wypijamy całe pokładowe All Inclusive 😉 Podczas rejsu odwiedzimy Bahamy i Meksyk. Będziemy też płynąć wzdłuż wybrzeży Kuby i podziwiać jej karaibskie klimaty.

Dzień 7

Wczesnym rankiem przypłyniemy do portu w Miami i kończymy naszą przygodę na morzu.
Bagaże zostawiamy w busie i mamy czas wolny w Miami aż do popołudniowego przelotu. Możemy go spędzić zwiedzając Miami na własną rękę, opalając się na plażach Miami Beach, na zakupach w jednym z dużych centrów handlowych czy podjechać do Little Havana, dzielnicy gdzie mieszkają Kubańczycy, wstąpić do sklepu z cygarami lub popatrzeć jak grają w domino.

Dla chętnyhc Everglades, czyli przejażdżka śmigłowym wodolotem po słynnych bagnach Everglades.

Po południu transfer na lotnisko w Miami i przelot na trasie Miami – Warszawa.

Aligator na Everglades
Przelot samolotem

Dzień 8

Po lądowaniu w Warszawie zrobimy sobie pożegnalne „Selfie”, które wraz z pierwszym zdjęcie będzie niezwykłą pamiątką z tej wspaniałej wyprawy.

Zobacz gdzie jest to wszystko na mapie:

Zdecydowany? Napisz do nas!

Może Ci się spodobać:

Meksyk – Śladami Majów do Coco Bongo

Jamajka – Chill out man

Kuba – rum, cygaro i słońce

Karaiby – Rejs po królewsku

Orlica Private & Incentive Travel

  •   Ruska 40, Wrocław

  •    Telefon: +71 796 68 05

  •    Mail: info@orlicatravel.pl

Napisz do nas!
Orlica Private & Incentive Travel 2016-2017