Kazachstan – Północny Tien-szan na nartach

Dla kogo?

Dla wszystkich tych, którzy poszukują nowych, narciarskich wrażeń w ``egzotycznych`` klimatach. Doskonały na zimowy wyjazd incentive lub prywatną wyprawę.

Kiedy jechać?

Najlepsze warunki do jazdy na nartach panują od grudnia do marca. Ale jeśli chcecie przemierzać kazachskie stepy - zapraszamy przez cały rok.

Na trasie

Narciarska frajda w ski resorcie Shymbulak zwieńczona zwiedzaniem Ałmaty z polskojęzycznym przewodnikiem.

Kazachstan

Bądźcie pewni, że ...

Ski Resort Shymbulak to doskonała infrastruktura narciarska. Zapewnia ok. 20 km tras o różnym stopniu trudności – głownie średnich i zaawansowanych. Nowoczesna gondola oferuje przepustowość rzędu 2 tysięcy osób na godzinę. Shymbulak posiada także oficjalną trasę do zjazdu (3620 m), certyfikowaną przez FIS.

Łukasz Zając

Dyrektor Zarządzający

Kazachstan to z pewnością miejsce dla podróżniczych koneserów – wciąż niewielu turystów się tutaj zapuszcza, a wiele dróg jest z pewnością niewydeptanych. Jeśli czujesz niczym nieuzasadniony pociąg do malowniczych stepów, ośnieżonych szczytów, pasterskich jurt i to w połączeniu z Orientem, zapraszamy do Kazachstanu. To wycieczka w przeszłość.

Ałmata

Czas na zwiedzanie byłej stolicy Kazachstanu. Na trasie park Panfiłowa, panorama miasta z Kok Tobe, przejazd kolejką liniową i obiad z widokiem na plac Republiki i Muzeum Państwowe, a także podziwianie Muzeum Instrumentów Muzycznych. Nieśpieszne zwiedzanie łączymy z testowaniem pysznej kazachstańskiej kuchni.

Tien-szan

Tien-szan to pasmo górskie leżące na pograniczu Kazachstanu, Krigistanu i Chin, pełne bogatych rud ropy naftowej, węgla i metali. Największy tutejszy lodowiec ma długość 61 kilometrów! Czas na podziwianie pięknej panoramy, odwiedzenie lokalnej ludności zamieszkującej doliny i oczywiście trekking i narty. Bez limitów!

Kanion Charyn

Kanion Czatyński to jeden z najokazalszych naturalnych zabytków Kazachstanu. Kanion ma ponad 12 milionów lat, a wielokształtne klify, które go wypełniają, przypominają budowle zbudowane przez olbrzymów. Piękne widoki gwarantowane!

Co Ci gwarantujemy?

  • REZERWACJA PRZELOTÓW TAK
  • WYBÓR I REZERWACJA HOTELU TAK
  • OPRACOWANIE WYCIECZEK I ATRAKCJI NA MIEJSCU TAK
  • WYJAZD Z POLSKOJĘZYCZNYM PRZEWODNIKIEM TAK
Trasa wycieczki
Z przewodnikiem czy nie?
Opieka 24h
Określ budżet

Przykładowy plan wycieczki:

Przelot samolotem

Dzień 1

Spotykamy się na lotnisku w Warszawie i ruszamy w podróż do Kazachstanu. Przelot na trasie Warszawa- Moskwa-Ałmaty.

Dzień 2

Przylot do Ałmaty wczesnym ranem.
Spotkanie z kierowcą i transfer do hotelu. Wczesny check-in w hotelu Shymbulak Resort i śniadanie. Po śniadaniu czas wolny na narty. Karnety i sprzęt narciarski kupujemy przy stacji wyciągu. Nocleg w Shymbulak Ski Resort.

Incentive na nartach w Kazachstanie
Shymbulak Ski Resort

Dzień 3

Po śniadaniu czas wolny na korzystanie z uroków resortu narciarskiego. Nocleg w Shymbulak Ski Resort.

Dzień 4

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Bagaże zostawiamy w depozycie w hotelowej recepcji. Dzień jazdy na nartach. Około 16:30 odbiór bagaży i transfer do Ałmaty. Zakwaterowanie w hotelu Kazzhol i czas wolny na korzystanie z nocnego życia Ałmaty. Nocleg w Ałmaty.

Narty w Kazachstanie
Sobór w Ałmaty

Dzień 5

Na ten dzień przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji 🙂
Po śniadaniu spotykamy się w hotelowym lobby z polskojęzycznym przewodnikiem i ruszamy na 5-godzinne zwiedzanie Ałmaty. Zwiedzimy m.in. stare i nowe miasto, Plac Republiki, Park 28 Panfiłowców czy Sobór Wniebowstąpienia Pańskiego w Ałmaty. Wjedziemy także słynną kolejką na górę Kok-Tobe – popularne miejsce rekreacji wśród mieszańców byłej stolicy Kazachstanu, skąd rozciąga się przepiękny widok na Ałmaty i pobliskie góry.

Po zwiedzaniu przejazd z powrotem do hotelu, czas wolny na odpoczynek lub zabawę na ulicach i w knajpach nocnego Ałmaty:) Nocleg w Ałmaty.

Dzień 6

Bardzo wczesnym rankiem wykwaterowanie i transfer na lotnisko. Przelot na trasie Ałmaty – Moskwa – Warszawa.

Przelot samolotem

Zobacz gdzie jest to wszystko na mapie:

Zdecydowany? Napisz do nas!

Może Ci się spodobać:

Japonia – Wszystkie oblicza kwitnącej wiśni

Chiny: Hongkong – Miejsce, gdzie Wschód spotyka Zachód

Chiny: Szanghaj – Pazur złotego smoka

Malezja/Borneo – Przez dwie dżungle ku rajskim plażom

Orlica Private & Incentive Travel

  •   Ruska 40, Wrocław

  •    Telefon: +71 796 68 05

  •    Mail: info@orlicatravel.pl

Napisz do nas!
Orlica Private & Incentive Travel 2016-2017