Mind Power Yoga w Kambodży

Dla kogo?

Wyjątkowy wyjazd do Kambodży. Zajęcia z jogi i medytacji z najlepszymi fachowcami. Do tego kultura Wschodu, wyśmienity program zwiedzania i szkoła gotowania.

Kiedy jechać?

Termin: 15.03 - 30.03.2018

Na trasie

Z Angkor Wat, przez Kulen, Phnom Penh, Kep, aż po plaże Shianoukville. W trakcie zajęcia z Astanga Jogi, medytacji i khmerskiej kuchni!

Wyjątkowy wyjazd do Kambodży

Bądźcie pewni, że ...

codzienne zajęcia z jogi i medytacji jeszcze bardziej otworzą Wam oczy na otaczające Was piękno i pozwolą całym sercem i duszą chłonąć czarujące oblicze Kambodży.

Łukasz Zając

Dyrektor Zarządzający

Zajęcia Mindfulness – zasady pracy z umysłem, techniki antystresowe i zmiana nawyków.
Astanga – najbardziej dynamiczna i wszechstronna formy Hatha Yogi z południowych Indii. Dzięki trwałym i spektakularnym efektom jest najbardziej lubianą aktywnością gwiazd w USA i na całym świecie. Od wielu lat Astangę praktykują min.Madonna i Sting. Astanga charakteryzuje się stałymi, dynamicznymi sekwencjami asan (pozycji) pogrupowanych w ściśle określonej kolejności i tworzących jeden układ choreograficzny.

Poznaj nasz team:

Michał Kątski

MICHAŁ KĄTSKI to jeden z najlepszych instruktorów Jogi, prawdziwy pasjonat z ogromną wiedzą i talentem, charyzmatyczny nauczyciel. Pierwsze asany poznał już w 1999 roku, ale z astangą zetknął się w 2005 r. Kilka miesięcy po odkryciu tej odmiany poleciał na pół roku do Indii, by zgłębićjej tajniki u źródeł. Pobierał nauki u Guruji Prakaś Miśra w Benares (Varanasi), poznał Peetambar Miśra, tantryka Guruji Bhaduri nauczuciela starej nici Phrygu Joga. W podróży spotkał również Babę Janglidasa (Janglimaharadż) z Kopergaon k\Shirdi. W pamięci utknęła mu Amma, której darśan polega na tym, że dzień i noc potrafi przytulać rzesze czekających oddanych. Prowadzi w Krakowie własną szkołę Jogi http://www.poweryoga.pl

Adam Bytof

ADAM BYTOF to jeden z najbardziej znanych i cenionych w Polsce nauczycieli medytacji, pracy z umysłem i świadomego śnienía (lucid dream). Prowadzi kursy i treningi od 1992 roku. Wydał pierwszą w Polsce książkę o świadomym śnieniu i medytacji w 1996 roku – „Oneironautyka – Sztuka Świadomego Snu”. Drugą książkę, „Jasność – podręcznik świadomego śnienia i medytacji”, opublikował w 2001 roku. Autor kilkuset artykułów, zapraszany do radia (Polskie Radio) i telewizji (TVP, TVN, Polsat) jako ekspert świadomego śnienia i medytacji. Prowadzi kursy i warsztaty stacjonarne oraz kursy internetowe (online) od 25 lat. Ceniony za zdolność niezwykle prostego, bezpośrednio trafiającego do słuchacza, wyjaśniania niuansów praktyki medytacji i uważności (mindfulness) oraz ich konsekwencji dla umiejętności uwolnienia sie od stresu i podnoszenia jakości życia.

Paweł Bolek

PAWEŁ BOLEK to polski podróżnik, dziennikarz, tourleader na stałe zamieszkujący w Kambodży. „Na koncie” kilkadziesiąt krajów przejechanych „z plecakiem”, dwie pozycje książkowe o Azji, autor przewodnika po Górach Orlickich, górołaz i Organizator Turystyki PTTK. Z powołania nauczyciel wolontariusz – włóczęga – badacz filozofii wschodu. Zaangażowany w działalność charytatywną. Pasjonuje się odkrywaniem zapomnianych od stuleci zakamarków świata oraz duchowością ich mieszkańców. Wspólnie z podróżnikiem i pisarzem M. Bieńkiem „Hajerem” jako pierwszy na motorowerze objechał Kambodżę po obrysie mapy. Kraj, który Wam pokaże, zaskakuje kolorytem, mnogością kontrastów,jest autentyczny i przyjazny. Indochiny w najlepszym wydaniu.

Co Ci gwarantujemy?

  • REZERWACJA PRZELOTÓW TAK
  • WYBÓR I REZERWACJA HOTELU TAK
  • OPRACOWANIE WYCIECZEK I ATRAKCJI NA MIEJSCU TAK
  • WYJAZD Z POLSKOJĘZYCZNYM PRZEWODNIKIEM TAK
Trasa wycieczki
Z przewodnikiem czy nie?
Opieka 24h
Określ budżet

Plan wycieczki:

Przelot samolotem

Dzień 1

Spotkanie na lotnisku. Wylot z Europy do Siem Reap.

Dzień 2 (L)

Lot z Bangkoku do Siem Reap. Po zakwaterowaniu odpoczniemy. Lunch w hotelu. Godzinne wprowadzenie w tematykę; medytacja mindfulness, techniki antystresowe, wpływ medytacji na jakość życia. Wieczór na Pub. str. – czas na masaże.

Siem Reap Night Market
Majestatyczne Angkor Wat

Dzień 3 (B,D)

Z doświadczonym przewodnikiem tuk tukami będziemy zwiedzać największy świątynny kompleks świata, zarośnięty dżunglą Angkor Wat. Odwiedzimy nie tylko popularne świątynie Ta Prohm, Bajon i Angkor Wat, lecz także dotrzemy do miejsc, które znają nieliczni. Joga w świątyni Ta Keo. Lunch. Praktyka mindfulness – 1 godz. Joga na dobranoc.

Dzień 4 (B,D)

Dzień zaczniemy od zajęć jogi przy hotelowym basenie. Śniadanie. Po śniadaniu praktyka mindfulness + wpływ medytacji na emocje i zdrowie 2 godz. Tego dnia odwiedzimy oddaloną o 50 km od Siem Reap Świętą górę Kulen. Tutejsza dżungla skrywa tajemnicę liczącej milion mieszkańców opuszczonej pierwszej stolicy imperium Khmerów. Zobaczymy rzekę, której dno zostało wybrukowane ponad 1000 lingami, będziemy pływać w malowniczym 20 – metrowym wodospadzie, odwiedzimy znajdującą się na wierzchołku góry świątynię „odpoczywającego Buddy”, chętni będą mogli skosztować dzikich czerwonych bananów bądź też mięsa krokodyla lub węża. Po zwiedzaniu i powrocie do hotelu udamy się na pokaz tradycyjnego tańca Apsary połączony z bufetem oferującym szeroki wybór kuchni khmerskiej i światowej. Joga na dobranoc. Napoje podczas pokazu Apsary we własnym zakresie.

Park Narodowy Kulen
Pływające wioski na jeziorze Tonle Sap

Dzień 5 (B,D)

Szybką łodzią mijając rozrzucone po jeziorze Tonle Sap pływające wioski oraz podziwiając panoramę Mekongu dostaniemy się do najwięszego miasta w kraju a zarazem stolicy, Phnom Penh. Po przyjeździe i zakwaterowaniu zajęcia Medytacja i sukces + praktyka (1,5 godz). Wieczorny objazd tuk tukami po Phnom Penh. Joga na dobranoc.

Dzień 6 (B)

Poranna Joga. Dynamicznie rozwijająca się stolica państwa to tysiące motorowerów, Pałac Królewski i piękne świątynie, lecz także owiane złą sławą Więzienie S-21, które po odsunięciu od władzy Pol Pota zostało przemianowane na Muzeum Ludobójstwa. W programie wycieczki jest także wizyta na wyspie na Mekongu, gdzie zobaczymy ręczne techniki wyrobu najwyższej jakości naturalnego jedwabiu. Zwiedzanie Phnom Penh rozpoczniemy od medytacji w czternastowiecznej świątyni Wat Phnom. Miasto stanowi bardzo dobre miejsce do zakupu pamiątek oraz uzupełnienie własnej garderoby. Wieczorem Joga przy basenie. Mindfulness i zmiana nawyków – instrukcja obsługi mózgu 2 godz. W cenę nie jest wliczony lunch w trakcie zwiedzania (ok. $5) oraz kolacja (ok. $5)

Pałac Królewski w Phnom Penh
Susząc się pieprz Kampot

Dzień 7 (B)

Poranna Joga. Wyjazd do Kep. Po drodze wizyta na Sothys Peper Farm (organiczna fairtradowa farma słynnego na całym świecie pieprzu Kampot) oraz na Krabim Targu w Kep. Wieczorem Joga w resorcie. Techniki antystresowe i wizualizacja – ciag dalszy 1,5 godz. Joga na dobranoc. W cenę nie jest wliczony lunch na farmie pieprzu (ok. $5) oraz kolacja ($3-$5)

Dzień 8 (B,L)

Dzień rozpoczniemy sesją Jogi. Kep to uroczy, postkolonialny francuski kurort nad zatoką Tajlandzką. Poranny objazd po mieście – odwiedzimy Pola Soli. Wizyta w Jaskini Białego Słonia oraz szkoła gotowania nad Sekretnym Jeziorem. Techniki antystresowe i wizualizacja – ciąg dalszy – 1,5 godz. Joga na dobranoc. lunch zjemy w szkole gotowania , w cenę nie jest wliczona kolacja ($3-$5)

Jedno z popularniejszy dań Kambodży - rybny amok
Krabi Targ w Kep

Dzień 9-10 (B)

Codzienna Joga o poranku. Zajęcia Praktyka mindfulness + zasady pracy z umysłem wg. RTZ oraz Byron Katie (The Work). Wieczorne sesje Jogi. Wypoczynek w uroczym postfrancuskim, nadmorskim kurorcie Kep. Spacery – możliwość wycieczki na Króliczą wyspę.

Dzień 11 (B)

Transfer do plażowego raju Otres/Shianoukville. Zakwaterowanie w ośrodku. Po przyjeździe sesja jogi na plaży. Czas wolny.

Plaża w Shianoukville
Astanga Joga

Dzień 12 (B)

Poranna Joga. Praktyka Mindfulness + techniki wizualizacji – 4 godz. Czas wolny. Wieczorna sesja Jogi.

Dzień 13 (B)

Poranna Joga. Mindfulness i czynniki szczęścia wg. Martina Seligmana i Stefana Kleina 4 godz. Czas wolny. Wieczorem sesja Jogi.

Medytacja na plaży
Joga w Kamodży

Dzień 14 (B)

Poranna Joga. Mindfulness. Podsumowanie warsztatów. Czas wolny.Wieczorem sesja Jogi.

Dzień 15 (B)

Lot powrotny do Polski. Zapraszamy na kolejne warsztaty!

Przelot samolotem
aktorzy w tradycyjnych khmerskich strojach

Cena: 6200 zł (+ lot ok 2800 zł)

Cena programu obejmuje:

 

– Warsztaty Jogi
– Warsztaty rozwojowe
– Noclegi zgodnie z programem
– Wyżywienie zgodnie z opisem wg oznaczeń. (B- śniadanie, L- obiad, D – kolacja)
– Transport wynajętym samochodem zgodnie z programem, transfery wodne – łodzie
– Ubezpieczenie
– Opiekę polskiego pilota + licencjonowani przewodnicy lokalni
– Permity na wjazdy do miejsc gdzie są one wymagane
– Koszty organizacyjne
– Wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów w tym Angkor Wat
– Szkołę gotowania
– Składkę na TFG

 

Cena nie obejmuje:

 

– wizy – 36 $ /os.
– napojów alkoholowych i napojów w miejscach, gdzie nie ma wyżywienia w cenie
– zwyczajowych napiwków
– wydatków własnych
– ubezpieczenia od kosztów rezygnacji

 

Uwaga: do udziału w podróży wymagany jest paszport ważny co najmniej do 6 miesięcy od daty powrotu

Zobacz gdzie jest to wszystko na mapie:

Zdecydowany? Napisz do nas!

Może Ci się spodobać:

Japonia – Wszystkie oblicza kwitnącej wiśni

Chiny: Hongkong – Miejsce, gdzie Wschód spotyka Zachód

Chiny: Szanghaj – Pazur złotego smoka

Malezja/Borneo – Przez dwie dżungle ku rajskim plażom

Orlica Private & Incentive Travel

  •   Ruska 40, Wrocław

  •    Telefon: +71 796 68 05

  •    Mail: info@orlicatravel.pl

Napisz do nas!
Orlica Private & Incentive Travel 2016-2017