Mindfulness w Kambodży

Dla kogo?

Wyjątkowy wyjazd do Kambodży. Zajęcia z jogi i medytacji z najlepszymi fachowcami. Do tego kultura Wschodu, wyśmienity program zwiedzania i szkoła gotowania.

Kiedy jechać?

23.01-07.02.2019

Na trasie

Z Angkor Wat, przez Kulen, Phnom Penh, Kep, aż po plaże Shianoukville. W trakcie zajęcia z Astanga Jogi, medytacji i khmerskiej kuchni!

Wyjątkowy wyjazd do Kambodży

Bądźcie pewni, że ...

codzienne zajęcia z jogi i medytacji jeszcze bardziej otworzą Wam oczy na otaczające Was piękno i pozwolą całym sercem i duszą chłonąć czarujące oblicze Kambodży.

Łukasz Zając

Dyrektor Zarządzający

Ta wyprawa na zawsze zmieni Twoje życie. W mistycznych, wschodnich klimatach, będziemy uczyć się doświadczać otaczającego nas świata i budować świadomość naszego ciała i zmysłów. Zajęcia Mindfulness – zasady pracy z umysłem, techniki antystresowe i zmiana nawyków. Wszystko w towarzystwie niekwestionowanego autorytetu w tej dziedzinie – Adama Bytofa oraz szalonego podróżnika i kambodżoholika – Pawła Bolka 🙂

Poznaj nasz team:

Adam Bytof

ADAM BYTOF to jeden z najbardziej znanych i cenionych w Polsce nauczycieli medytacji, pracy z umysłem i świadomego śnienía (lucid dream). Prowadzi kursy i treningi od 1992 roku. Wydał pierwszą w Polsce książkę o świadomym śnieniu i medytacji w 1996 roku – „Oneironautyka – Sztuka Świadomego Snu”. Drugą książkę, „Jasność – podręcznik świadomego śnienia i medytacji”, opublikował w 2001 roku. Autor kilkuset artykułów, zapraszany do radia (Polskie Radio) i telewizji (TVP, TVN, Polsat) jako ekspert świadomego śnienia i medytacji. Prowadzi kursy i warsztaty stacjonarne oraz kursy internetowe (online) od 25 lat. Ceniony za zdolność niezwykle prostego, bezpośrednio trafiającego do słuchacza, wyjaśniania niuansów praktyki medytacji i uważności (mindfulness) oraz ich konsekwencji dla umiejętności uwolnienia sie od stresu i podnoszenia jakości życia.

Paweł Bolek

PAWEŁ BOLEK to polski podróżnik, dziennikarz, tourleader na stałe zamieszkujący w Kambodży. „Na koncie” kilkadziesiąt krajów przejechanych „z plecakiem”, dwie pozycje książkowe o Azji, autor przewodnika po Górach Orlickich, górołaz i Organizator Turystyki PTTK. Z powołania nauczyciel wolontariusz – włóczęga – badacz filozofii wschodu. Zaangażowany w działalność charytatywną. Pasjonuje się odkrywaniem zapomnianych od stuleci zakamarków świata oraz duchowością ich mieszkańców. Wspólnie z podróżnikiem i pisarzem M. Bieńkiem „Hajerem” jako pierwszy na motorowerze objechał Kambodżę po obrysie mapy. Kraj, który Wam pokaże, zaskakuje kolorytem, mnogością kontrastów,jest autentyczny i przyjazny. Indochiny w najlepszym wydaniu.

Co Ci gwarantujemy?

  • REZERWACJA PRZELOTÓW TAK
  • WYBÓR I REZERWACJA HOTELU TAK
  • OPRACOWANIE WYCIECZEK I ATRAKCJI NA MIEJSCU TAK
  • WYJAZD Z POLSKOJĘZYCZNYM PRZEWODNIKIEM TAK
Trasa wycieczki
Z przewodnikiem czy nie?
Opieka 24h
Określ budżet

Plan wycieczki:

Przelot samolotem

Dzień 1

Spotkanie na lotnisku. Wylot z Warszawy do Siem Reap.

Dzień 2 (L)

Przylot do Siem Reap. Po zakwaterowaniu odpoczniemy. Lunch, wieczór na Pub str. Czas na masaże.

Siem Reap Night Market
Majestatyczne Angkor Wat

Dzień 3 (B)

Z doświadczonym przewodnikiem, tuk tukami, będziemy zwiedzać największy świątynny kompleks świata, zarośnięty dżunglą Angkor Wat. Odwiedzimy nie tylko popularne świątynie Ta Prohm, Bajon i Angkor Wat, lecz także dotrzemy do miejsc, które znają nieliczni. Lunch. Dzień zakończymy pokazem tradycyjnego tańca Apsary połączonym z bufetem ( napoje płatne osobno). Na bufet składają się przysmaki kuchni khmerskiej oraz europejskiej. Wieczorem medytacja mindfulness – czym jest i jakie niesie ze sobą korzyści na poziomie ciała, mózgu, umysłu, emocji i komunikacji. Wstępny zarys – 2 godziny.

Dzień 4 (B,D)

Szybką łodzią, przez jezioro Tonle Sap oraz Mekong, mijając pływające wioski, dostaniemy się do Phnom Penh. Po przyjeździe i zakwaterowaniu techniki medytacji – mindfulness i koncentracja – 1 godzina + praktyka (15 minut). Wieczorny objazd po mieście.

Pływające wioski na jeziorze Tonle Sap
Pałac Królewski w Phnom Penh

Dzień 5 (B)

Poranna Joga. Dynamicznie rozwijająca się stolica państwa to tysiące motorowerów, Pałac Królewski i piękne świątynie, lecz także owiane złą sławą Więzienie S-21, które po odsunięciu od władzy Pol Pota zostało przemianowane na Muzeum Ludobójstwa. W programie wycieczki jest także wizyta na wyspie na Mekongu, gdzie zobaczymy ręczne techniki wyrobu najwyższej jakości naturalnego jedwabiu. Zwiedzanie Phnom Penh rozpoczniemy od medytacji w czternastowiecznej świątyni Wat Phnom. Miasto stanowi bardzo dobre miejsce do zakupu pamiątek oraz uzupełnienie własnej garderoby. Wieczorem Joga przy basenie. Mindfulness i zmiana nawyków – instrukcja obsługi mózgu 2 godz. W cenę nie jest wliczony lunch w trakcie zwiedzania (ok. $5) oraz kolacja (ok. $5)

Susząc się pieprz Kampot

Dzień 7 (B)

Poranna Joga. Wyjazd do Kep. Po drodze wizyta na Sothys Peper Farm (organiczna fairtradowa farma słynnego na całym świecie pieprzu Kampot) oraz na Krabim Targu w Kep. Wieczorem Joga w resorcie. Techniki antystresowe i wizualizacja – ciag dalszy 1,5 godz. Joga na dobranoc. W cenę nie jest wliczony lunch na farmie pieprzu (ok. $5) oraz kolacja ($3-$5)

Dzień 8 (B,L)

Dzień rozpoczniemy sesją Jogi. Kep to uroczy, postkolonialny francuski kurort nad zatoką Tajlandzką. Poranny objazd po mieście – odwiedzimy Pola Soli. Wizyta w Jaskini Białego Słonia oraz szkoła gotowania nad Sekretnym Jeziorem. Techniki antystresowe i wizualizacja – ciąg dalszy – 1,5 godz. Joga na dobranoc. lunch zjemy w szkole gotowania , w cenę nie jest wliczona kolacja ($3-$5)

Jedno z popularniejszy dań Kambodży - rybny amok
Krabi Targ w Kep

Dzień 9-10 (B)

Codzienna Joga o poranku. Zajęcia Praktyka mindfulness + zasady pracy z umysłem wg. RTZ oraz Byron Katie (The Work). Wieczorne sesje Jogi. Wypoczynek w uroczym postfrancuskim, nadmorskim kurorcie Kep. Spacery – możliwość wycieczki na Króliczą wyspę.

Dzień 11 (B)

Transfer do plażowego raju Otres/Shianoukville. Zakwaterowanie w ośrodku. Po przyjeździe sesja jogi na plaży. Czas wolny.

Plaża w Shianoukville
Astanga Joga

Dzień 12 (B)

Poranna Joga. Praktyka Mindfulness + techniki wizualizacji – 4 godz. Czas wolny. Wieczorna sesja Jogi.

Dzień 13 (B)

Poranna Joga. Mindfulness i czynniki szczęścia wg. Martina Seligmana i Stefana Kleina 4 godz. Czas wolny. Wieczorem sesja Jogi.

Medytacja na plaży
Joga w Kamodży

Dzień 14 (B)

Poranna Joga. Mindfulness. Podsumowanie warsztatów. Czas wolny.Wieczorem sesja Jogi.

Dzień 15 (B)

Lot powrotny do Polski. Zapraszamy na kolejne warsztaty!

Przelot samolotem
aktorzy w tradycyjnych khmerskich strojach

Cena: 6200 zł (+ lot ok 2800 zł)

Cena programu obejmuje:

 

– Warsztaty Jogi
– Warsztaty rozwojowe
– Noclegi zgodnie z programem
– Wyżywienie zgodnie z opisem wg oznaczeń. (B- śniadanie, L- obiad, D – kolacja)
– Transport wynajętym samochodem zgodnie z programem, transfery wodne – łodzie
– Ubezpieczenie
– Opiekę polskiego pilota + licencjonowani przewodnicy lokalni
– Permity na wjazdy do miejsc gdzie są one wymagane
– Koszty organizacyjne
– Wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów w tym Angkor Wat
– Szkołę gotowania
– Składkę na TFG

 

Cena nie obejmuje:

 

– wizy – 36 $ /os.
– napojów alkoholowych i napojów w miejscach, gdzie nie ma wyżywienia w cenie
– zwyczajowych napiwków
– wydatków własnych
– ubezpieczenia od kosztów rezygnacji

 

Uwaga: do udziału w podróży wymagany jest paszport ważny co najmniej do 6 miesięcy od daty powrotu

Zobacz gdzie jest to wszystko na mapie:

Zdecydowany? Napisz do nas!

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Orlica Sp. z o.o. w celach i zakresie związanych z odpowiedzią na zadane poprzez formularz kontaktowy pytanie/przesłaną prośbę. Zgoda jest obowiązkowa. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Orlica z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Ruska 40. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Orlica Sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Orlica z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Ruska 40. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

Może Ci się spodobać:

Japonia – Wszystkie oblicza kwitnącej wiśni

Chiny: Hongkong – Miejsce, gdzie Wschód spotyka Zachód

Chiny: Szanghaj – Pazur złotego smoka

Malezja/Borneo – Przez dwie dżungle ku rajskim plażom

Orlica Private & Incentive Travel

  •   Ruska 40, Wrocław

  •    Telefon: +71 796 68 05

  •    Mail: info@orlicatravel.pl

Napisz do nas!
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Orlica Sp. z o.o. w celach i zakresie związanych z odpowiedzią na zadane poprzez formularz kontaktowy pytanie/przesłaną prośbę. Zgoda jest obowiązkowa. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Orlica z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Ruska 40. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Orlica Sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Orlica z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Ruska 40. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

Orlica Private & Incentive Travel 2016-2018

Polityka prywatności