1

Krok 1: Twoje marzenia

Trekking przez Mongolię, Wielki Mur Chiński, nurkowanie w Indonezji, wycieczka do Paryża? Zacznij od sprecyzowania Twoich oczekiwań.

2

Krok 2 - Skontaktuj się z nami

Napisz do nas! Będziemy słuchać uważnie i zaproponujemy skrojoną na miarę ofertę, która mieści się w Twoim budżecie.

3

Krok 3: Wyruszamy!

Przed Tobą podróż Twojego życia! Nadal jesteśmy w kontakcie i czuwamy nad Twoim wyjazdem, kiedy Ty przeżywasz przygodę 😉

Nasze Wyjazdy

Co sprawia, że są wyjątkowe?

chile-1463830_640
swimming-828795_640
food-1050813_640
Przelot samolotem

Schodzimy z utartych szlaków

Organizowane atrakcje, odwiedzane miejsca, przejeżdżane trasy są zaplanowane tak, aby wszystkie pozostawiały niezatarte wspomnienia. Nie wypełniamy planu zwiedzania niepotrzebnymi atrakcjami, które jedynie dobrze brzmią. Osobiście sprawdzamy i polecamy tylko te miejsca i wydarzenia, które pamięta się na długo.

Sprawdzone hotele

Naszym klientom nie proponujemy jedynie butikowych, luksusowych hoteli – w zależności od budżetu możemy zaproponować sprawdzone hotele o różnym standardzie, które cieszą się zaufaniem i dobrymi opiniami klientów. Dobre zakwaterowanie to ważna część każdego pobytu.

Autentyczna kultura i kuchnia

Dla nas podróże nie tylko zabytki i plaże, ale i lokalna kultura, którą warto poznać. Jadąc na wyprawy razem z nami spróbujecie miejscowej kuchni, dowiecie się o lokalnych zwyczajach i posłuchacie ciekawostek. Jedno jest gwarantowane – będzie co opowiadać ; )

Troskliwa opieka

Niezależnie od tego, czy weźmiecie nas na wakacje, czy nie, zrobimy wszystko, abyście podczas wyprawy czuli się komfortowo i bezpiecznie. Nasza praca nie kończy się zaraz po rezerwacji, ani w czasie Waszego pobytu w innym kraju – trzymamy rękę na pulsie, aż bezpiecznie wrócicie do domu i pokażecie nam zdjęcia z wyjazdu 😉

lat doświadczenia

wypraw

kierunków

zadowolonych Klientów

Nasz zespół

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Łukasz Zając

Prezes Zarządu

Łukasz to nasz ekspert od dalekich destynacji i wyjazdów firmowych - skontaktuj się z nim, gdy potrzebujesz oferty dla swojej firmy. Dokładnie wie z czego powinien się składać świetny incentive! Czujnym okiem trzyma pieczę także nad każdą ofertą prywatną, produkowaną dla Was przez resztę zespołu : )

Dagmara Wabnic

Private Travel Manager

Fachowiec od wszelkiej maści wypraw indywidualnych, podróży poślubnych i wyjazdów typu city break. Czuwa, abyście zawsze dotarli z punktu A do B, a potem C, a potem… …gdzie wzrok poniesie : ) Napisz do niej, jeśli szukasz wyjazdu indywidualnego.

Dlaczego warto?

Poznaj nasz zespół

Cześć! Miło Cię poznać ; )

 

 

Dagmara i Łukasz to część Orlicowego zespołu tworząca wyjazdy indywidualne dla tych Klientów, którzy od wakacji chcą czegoś więcej. Doskonale rozumiemy, że nie każdy odnajduje się w typowej ofercie biur podróży, więc stworzyliśmy Orlicę Travel. Przez kilkanaście lat działalności organizowaliśmy wyjazdy na wszystkie kontynenty. Naszymi atutami jest nie tylko doświadczenie, indywidualne podejście i opieka, ale przede wszystkim duch włóczęgi i pozytywny bzik na punkcie podróży. Żaden budżet nam nie straszny, załatwimy każdy hotel, zaplanujemy niesztampowe atrakcje, a jeśli chcecie, pojedziemy na wakacje razem z Wami : ) Czekamy na wiadomość!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
fot2
DCIM100GOPROG0733372.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dokumenty

Działamy legalnie - mamy na to papiery! 😉

Poniżej garść dokumentów świadczących, że uczciwie prowadzimy nasz biznes oraz warunki uczestnictwa.

 

Gwarancja ubezpieczeniowa

 

Zaświadczenie o wpisie do do rejestru organizatorów turystyki

 

Ogólne warunku uczestnictwa

 

Ogólne warunku ubezpieczenia

Orlica Private & Incentive Travel

  •   Legnicka 62C/205, Wrocław

  •    Telefon: +71 724 20 48

  •    Mail: info@orlicatravel.pl

Napisz do nas!
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Orlica Sp. z o.o. w celach i zakresie związanych z odpowiedzią na zadane poprzez formularz kontaktowy pytanie/przesłaną prośbę. Zgoda jest obowiązkowa. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Orlica z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Legnicka 62C/205. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Orlica Sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Orlica z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Legnicka 62C/205. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

Orlica Private & Incentive Travel 2016-2022

Polityka prywatności