Na koniec Świata i jeszcze dalej

Nowa Zelandia/Australia/Tasmania

Dla kogo?

Dla miłośników niezwykłych zwierząt, krajobrazów z Władcy Pierścieni, kosmopolitycznych miast i kapitalnych pomników przyrody. Wyborny program pod incentive w kameralnej grupie lub prywatną wyprawę.

Kiedy jechać?

Nie ma jednego dobrego terminu. Podczas kiedy na Nowej Zelandii panuje przyjemne lato (listopad-marzec), w australijskim outbacku mocno pada. Coś kosztem czegoś 🙂

Na trasie

Przez obie nowozelandzkie wyspy, australijskie metropolie, tajemniczą Tasmanię, aż nad Wielką Rafę Koralową w Cairns. Po drodze m.in. Hobbiton, Maorysi, kangury i diabły tasmańskie!

Nowa Zelandia – Australia – Tasmania

Bądźcie pewni, że ...

będzie to jedna z najwspanialszych wypraw, w których uczestniczyliście, a Maria, nasza przewodniczka w regionie, zadba o każdy szczegół i pokaże Wam wszystko co na antypodach najlepszego!

Łukasz Zając

Dyrektor Zarządzający

Bez dwóch zdań: To wyprawa marzeń, szczyt szczytów dla wielu, berło podróżniczych ambicji. Nowa Zelandia, którą pokochały małe hobbity, pełna niebezpieczeństw Australia i tajemnicza Tasmania, do której nie dotarł prawie nikt – to wyprawa, która na długo pozostanie nam w pamięci. I sprawi, że o zachwyt w innych rejonach świata będzie bardzo ciężko 😉 To trasa na niezapomniane wyjazdy incentive, prywatną podróż poślubną czy wakacje, o których będziemy opowiadać wnukom.

Imponująca fauna

Nielot kiwi, dziobak, kangury, diabły tasmańskie i miśki koala? Wszystkie te niesamowite zwierzęta, które do tej pory oglądałeś wygodnie na fotelu w programach z serii Animal Planet, możesz zobaczyć z bardzo bliskiej odległości. A nawet pogłaskać i wziąć w ramiona 😉

Śladami Władcy Pierścieni

Gratka dla fanów Tolkiena i nie tylko – niezależnie od oceny trylogii, widoki w filmie są zachwycające. Odwiedź Hobbiton, zobacz gdzie stoczyła się bitwa na polach Gondoru, przepłyń rzekami, które niegdyś pokonała Drużyna Pierścienia i przeżyj wszystko na własnej skórze. Później, oglądając film w domu, będziesz mógł denerwować znajomych okrzykami „Tutaj też byłem!” 🙂

Tam, gdzie nie było nikogo

Zwiedzenie Australii czy Nowej Zelandii to szczyt marzeń o wycieczce na końcu świata – nic dziwnego, że na Tasmanię brakuje już czasu. A szkoda, bo to miejsce jak najbardziej godne uwagi, a do tego jeszcze stosunkowo dziewicze, bez tłumów turystów. Zobacz malowniczą Tasmanię na własne oczy!

Na tropie kangurów

Sydney Opera House, Góry Błękitne, Park Narodowy Uluru, plażowanie i nurkowanie na Wielkiej Rafie Koralowej – Australii nie trzeba nikomu przedstawiać, a czołowymi atrakcjami tego kraju zachwycaliśmy się od małego. Czas na australijski Outback, który nie ma sobie równych.

Świat w miniaturze

Od niedostępnych, ośnieżonych szczytów, przez rozległe, trawiaste równiny i lasy, aż do niebiańskich plaż i mekk surferów – to podróż, która oszałamia różnorodnością krajobrazów i kolorytu. Nawet podczas miesięcznej wyprawy atrakcji by nie zabrakło!

Co Ci gwarantujemy?

  • REZERWACJA PRZELOTÓW TAK
  • WYBÓR I REZERWACJA HOTELU TAK
  • OPRACOWANIE WYCIECZEK I ATRAKCJI NA MIEJSCU TAK
  • WYJAZD Z POLSKOJĘZYCZNYM PRZEWODNIKIEM TAK
Trasa wycieczki
Z przewodnikiem czy nie?
Opieka 24h
Określ budżet

Przykładowy plan wycieczki:

Przelot samolotem

Dzień 1-2

Spotkanie na lotnisku. Przelot na trasie Warszawa – Auckland.

Dni spędzone w podróży. Istnieje możliwość zorganizowania stop over’a – np. w Hongkongu czy Dubaju.

Dzień 3

Wczesnym rankiem powitanie na międzynarodowym lotnisku w Auckland przez polskojęzycznego przewodnika. Zwiedzanie Auckland. Wjazd na wzgórze wulkaniczne Mt Eden. Zwiedzanie Mission Bay, Auckland Domain i Ogrodów Zimowych. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie (doba hotelowa zaczyna się od godziny 14.00). Odpoczynek po długim locie.

auckland-2160547_1920
hobbiton-2425544_1920

Dzień 4

Wyjazd do Waitomo przez rolnicze tereny rejonu Waikato. Wchodzimy do jaskini Waitomo, gdzie m.in. oglądamy populację świecących robaczków – świetlików i płyniemy łodzią podziemną rzeką. Dalej przejazd do Hobbitonu i zwiedzanie – może spotkamy Frodo i Sama 🙂 Przejazd do Rotorua. Transfer z hotelu do tradycyjnej wioski maoryskiej Tamaki Maori Village. Koncert maoryski i tradycyjny obiad – hangi. Wieczorem powrót do hotelu.

Dzień 5

Zwiedzanie Rotorua (gejzery, gorące źródła) – w tym Te Puia Termal Reserve. Oglądamy też symbol Nowej Zelandii, ptaka nielota – kiwi. Przejazd przez malownicze tereny okolic Taupo (miasto i jezioro o tej samej nazwie) do Parku Narodowego Tongariro. Dalszy przejazd do stolicy Nowej Zelandii Wellington. Zwiedzanie polecanych punktów miasta.

new-zealand-113731_1920
kaikoura-89881_1920

Dzień 6

Rano transfer do przystani morskiej. Przepłyniemy promem przez malowniczą Cieśninę Cooka na Wyspę Południową Nowej Zelandii. Degustacja win w Marlborough – największym regionie produkcji win w Nowej Zelandii. Niezapomniane widoki wybrzeża Kaikoura i Alp Południowych.

Dzień 7

Przejazd do Hokitika, następnie wzdłuż wybrzeża Morza Tasmana, do stolicy wiecznych lodowców. Możliwość przejścia do czoła lodowca Franciszka Józefa. Dla chętnych fakultatywna możliwość przelotu helikopterem wraz z lądowaniem na lodowcu.

franz-josef-glacier-794943_1920
fox-glacier-740541_1920

Dzień 8

Wyjazd z Franz Josef, przejazd przez Fox Glacier, Haast Pass, wzdłuż wybrzeża Jeziora Wanaka do Queenstown.

Dzień 9

W godzinach porannych wyjazd z Queenstown, przejazd wzdłuż Jeziora Wakatipu, miasteczka Kingston i Te Anau, doliny Eglinton oraz Hollyford. Kontynuujemy podróż przez Tunel Homera i doline Cleddau do Milford Sound. Rejs statkiem po fiordzie Milford. W godzinach popołudniowych powrót do Queenstown.

mitre-peak-2278361_1920
aoraki-90388_1920

Dzień 10

Przejazd poprzez malownicze tereny Lindi’s Pass do Jeziora Pukaki. Spacer brzegiem jeziora z widokiem na najwyższy szczyt w Alpach Południowych – Aoraki/Mt Cook. Wizyta w słynnym kamiennym kościółku wybudowanym wspólnie przez trzy wyznania chrześcijańskie oraz zdjęcia przy statuetce psa – pomocnika człowieka.

Dzień 11

Panoramiczne zwiedzanie Christchurch. Transfer na lotnisko.

Wylot do Melbourne.

Przylot do Melbourne, transfer do hotelu i odpoczynek po podróży.

cardboard-cathedral-1534194_1920
melbourne-1182174_1920

Dzień 12

Rano spotkanie z polskojęzycznym przewodnikiem w hotelu. Całodniowy wyjazd
do Parku Narodowego Port Campbell, gdzie m.in. zobaczymy słynne formacje skalne – 12 Apostołów.

Dzień 13

Czas wolny w Melbourne na zakupy i samodzielne zwiedzanie 🙂 Jeśli wybierzemy się tu w czasie np. Australian Open – można ten czas przeznaczyć na obejrzenie na żywo kawałka dobrego tenisa!

melbourne-2262233_1920
boathouse-2115346_1920

Dzień 14

Transfer na lotnisko. Lecimy na Tasmanię!

Przylot do Hobart. Zwiedzanie Hobart i okolic.

Dzień 15

Przejazd najstarszą na Tasmanii drogą, wzdłuż której usytuowały się historyczne miasteczka tasmańskie: Oatlands, Ross i Cambell Town. Dojazd do Low Head, położonego na północnym wybrzeżu Tasmanii. Zwiedzanie miasteczka Launceston położonego w pobliżu rzeki Tamar oraz przejazd do Cataract Gorge.

bridge-1164059_1920
sydney-2431972_1920

Dzień 16

Wylot z Launceston do Syndey.

Zwiedzanie miasta – The Rocks, Mrs Macquaire’s Chair – z najlepszym widokiem na Sydney Opera House, Ogrody Botaniczne, Darling Harbour.

Dzień 17

Wyjazd w Góry Błękitne. Spacer do sławnej formacji skalnej Trzy Siostry. Po drodze zwiedzanie Parku Zoologicznego Featherdale, z australijskimi zwierzętami i ptakami.

kangaroo-1563627_1920
uluru-2058380_1920

Dzień 18

Transfer na lotnisko i przelot do Ayers Rock. Po południu wyjazd do Parku Narodowego Uluru z oglądaniem formacji skalnych The Olgas. Następnie obejrzymy zachód słońca i zmiany barw na świętej skale Uluru – z lampką szampana w ręku.

Dzień 19

Rano dla chętnych fakultatywnie korzystanie z wycieczek i atrakcji rejonu. Transfer na lotnisko i wylot z Ayers Rock. Przylot do Cairns i transfer do hotelu. Czas wolny na plażowanie i odpoczynek.

heart-1492445_1920
east-coast-638257_1920

Dzień 20

Wyjazd z Cairns na północ w stronę Cape Tribulation. Niezapomniane widoki na rafę koralową i rozciągające się pasmo wielkich Gór Wododziałowych schodzących do białych, piaszczystych plaż i turkusowego morza. Po południu powrót do Cairns.

Dzień 21

Transfer do przystani morskiej. Całodzienna wycieczka katamaranem na Wielką Rafę Koralową. Przystanek na jednej z koralowych wysepek, relaks na plaży, spacer wokół wyspy i pływanie w falach Oceanu Spokojnego oraz nurkowanie z rurką. Po południu powrót do Cairns i transfer do hotelu.

clown-fish-2183407_1920
Przelot samolotem

Dzień 22-23

Pożegnanie z Australią i przelot do Polski.

Istnieje możliwość przedłużenia wyjazdu o dodatkowy wypoczynek na wschodnim wybrzeżu Australii lub np. przelot na Fidżi i relaks tamże  🙂

Zobacz gdzie jest to wszystko na mapie:

Zdecydowany? Napisz do nas!

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Orlica Sp. z o.o. w celach i zakresie związanych z odpowiedzią na zadane poprzez formularz kontaktowy pytanie/przesłaną prośbę. Zgoda jest obowiązkowa. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Orlica z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Ruska 40. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Orlica Sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Orlica z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Ruska 40. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

Może Ci się spodobać:

Hiszpania: Teneryfa – Kanaryjska eksplozja wrażeń

Japonia – Wszystkie oblicza kwitnącej wiśni

Portugalia: Madera – Perła Atlantyku

Chiny: Hongkong – Miejsce, gdzie Wschód spotyka Zachód

Orlica Private & Incentive Travel

  •   Ruska 40, Wrocław

  •    Telefon: +71 796 68 05

  •    Mail: info@orlicatravel.pl

Napisz do nas!
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Orlica Sp. z o.o. w celach i zakresie związanych z odpowiedzią na zadane poprzez formularz kontaktowy pytanie/przesłaną prośbę. Zgoda jest obowiązkowa. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Orlica z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Ruska 40. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Orlica Sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Orlica z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Ruska 40. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

Orlica Private & Incentive Travel 2016-2018

Polityka prywatności